O poradni‎ > ‎

Rejon

PRZEDSZKOLA

Przedszkole nr 19, ul. Śniadeckich 12 mgr O. Graf
Przedszkole nr 20, ul. Sempołowskiej 4 mgr
O. Graf
Przedszkole nr 21, ul. Marszałkowska 27 — mgr J. Frątczak-Garbowicz
Przedszkole nr 23, ul. Czerniakowska 128 — mgr E. Maksymowska
Przedszkole nr 25, ul. Boya Żeleńskiego 4a
mgr J. Celmer
Przedszkole nr 26, ul. Nowowiejska 1/3 — mgr J. Zapalska-Brud
Przedszkole nr 31, ul. Krucza 19 — mgr M. Smułkowska
Przedszkole nr 32, ul. Nowogrodzka 17 — mgr J. Zapalska-Brud
Przedszkole nr 33, ul. Wilcza 63
mgr P. Kwaśniewska
Przedszkole nr 34, ul. Emilii Plater 25 — mgr J.
Zapalska-Brud
Przedszkole nr 42, ul. Agrykola 9
mgr A. Wojna
Przedszkole nr 82, ul. Natolińska 2 — mgr J. Frątczak-Garbowicz
Przedszkole nr 129, ul. Jazdów 10b — mgr E. Maksymowska

Integracyjne Przedszkole Niepubliczne "Zielony Latawiec",
ul. Czerniakowska 161
— mgr M. Werwicka

SZKOŁY PODSTAWOWE

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Wilcza 53 — mgr M. Rudnicka
Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Górnośląska 45 — mgr A. Wojna
Szkoła Podstawowa nr 40, ul. Hoża 11/15 — mgr
M. Smułkowska
Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Sempołowskiej 4 — mgr M. Smułkowska
Szkoła Podstawowa nr 203, ul. ks. Skorupki 8 — mgr J. Celmer

Prywatna Żeńska SP im. C. Plater-Zyberkówny, ul. Piękna 24 — mgr
J. Frątczak-Garbowicz
Bednarska Szkoła Podstawowa, ul. Kawalerii 5 — mgr M. Werwicka
Szkoła Podstawowa Montessori, ul. Szwoleżerów 4 — mgr A. Wojna

KLASY GIMNAZJALNE

(Gimnazjum nr 33) Liceum nr II im. St. Batorego, ul. Myśliwiecka 6 — mgr J. Łojko
(Gimnazjum nr 36)Technikum Kinematograficzno-Komputerowe, ul. Polna 7
— mgr A. Topolewska
(Gimnazjum nr 39) Liceum nr LXVII im. J. Nowaka-Jeziorańskiego, ul. Hoża 11/15
— mgr J. Łojko
(Gimnazjum nr 41) Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Sempołowskiej 4 — mgr A. Topolewska
(Gimnazjum nr 43) Liceum nr IX im. K.Hoffmanowej, ul. Hoża 88 — mgr A. Topolewska
(Gimnazjum nr 166) Liceum nr LXXV im. J.Sobieskiego, ul. Czerniakowska 128
— mgr M. Wargacka
Gimnazjum nr 45 STO, ul. Nowowiejska 5 — mgr M. Rudnicka
Prywatne Żeńskie Gimnazjum im. C. Plater-Zyberkówny, ul. Piękna 24
— mgr J. Frątczak-Garbowicz

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE/PONADPODSTAWOWE

Liceum nr II im. St. Batorego, ul. Myśliwiecka 6 — mgr J. Łojko
Liceum nr V im. J. Poniatowskiego, ul. Nowolipie 8 — mgr K. Mazur
Liceum nr IX im. K.Hoffmanowej, ul. Hoża 88 — mgr M. Rudnicka
Liceum nr XXVII im. T. Czackiego, ul. Polna 5 — mgr A. Ogórkiewicz
Liceum nr LXVII im. J. Nowaka-Jeziorańskiego, ul. Mokotowska 16/20 — mgr M. Wargacka
Liceum nr LXXV im. J.Sobieskiego, ul. Czerniakowska 128 — mgr M. Wargacka
Prywatne Żeńskie Liceum im. C. Plater-Zyberkówny, ul. Piękna 24 — mgr J. Frątczak-Garbowicz
Liceum ASTRID, Al. Wyzwolenia 7 — mgr M. Werwicka
Społeczne LO nr 2 STO
, Nowowiejska 5 — mgr M. Rudnicka
Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Noakowskiego 6 — mgr A. Ogórkiewicz
Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Poznańska 6 — mgr A. Ogórkiewicz
Bednarska Szkoła Realna,
Kawalerii 5 — mgr M. Werwicka

Technikum Kinematograficzno-Komputerowe
, ul. Polna 7 — mgr A. Topolewska